עורך דין כתיבת חוזים

משרדו של עו"ד עמית ארבל מתמחה בכתיבת חוזים מסוגים שונים ומלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך, תוך שמירה על אינטרס הלקוח. חוזים הינם מסמכים משפטיים אשר יש לעורכם בקפידה יתרה, הרי במקרים בהם קיימות מחלוקות שונות בנוגע לחוזה, יהיה קשה מאוד להביא לביטול החוזה מול בית המשפט. לכן, כאשר שני הצדדים חתומים על חוזה, יש להניח כי חתימותיהם ניתנו תוך כדי שיקול דעת וסיוע של עו"ד מיומן אשר שם לב לפרטים  הקטנים ביותר כמו – ניסוח ברור, היצמדות לדיני חוזים, דיוק בפרטים, שמירה על אינטרס הלקוח וכדומה.

במשרדו של עורך דין עמית ארבל תוכלו למצוא עריכה של כל סוגי ההסכמים הרצויים.

מהו חוזה מכר מקרקעין?עורך דין כתיבת חוזים

חוזה מכר מקרקעין הוא אינו הסכם רגיל, מכיוון שעליו להכיל דרישות החלות על כל חוזה מכוח דיני חוזים, הכולל דרישות נוספות הקבועות בדיני המקרקעין. בין היתר, בחוזה זה יש לבצע פעולות חשובות ולהכיר את הדרישות השונות מעבר לניסוח החוזה וטרם החתימה עליו. הסכם זה תקף למי שעומד לפני עסקת מקרקעין, בין אם מדובר ברכישת דירה, מכירת דירה או קרקע.

הסכם המקרקעין עוסק בכל הקשור לקניה או מכירה של הנכס. חוזה זה הוא החשוב ביותר מכיוון שהוא מגדיר קניה או מכירה של נכס מקרקעין, וחשיבותו בעצם הזכויות אשר מועברות לחזקת הצד השני, עמידה בתנאים מסוימים, הסדר הזכויות ברישום בלשכת רישום מקרקעין, את הסכום שסוכם, השלכותיו ועוד.

חוזה שכירות

יש לא מעט צעירים ומבוגרים אשר מתגוררים בדירות שכורות, אך לצערנו הסכם שכירות נתפס בידי רבים כחוזה פשוט שניתן לבטלו בכל עת. עריכת חוזה שכירות על ידי עורך דין, יוכל לסייע לכם בזמן אמת ויאפשר לכם להיות בראש שקט. חשוב לציין כי לא אחת מדובר בהתמודדות מורכבת מול דיירים כמו – פינוי מושכר, הפרת חוזה, חוזה בין שותפים, הכנסת דייר בחוזה משני ועוד מקרים שונים.

הסכם שכירות, מה הוא כולל?

  • פרטים אישיים של השוכר והמשכיר.
  • קשר השכירות ותקופת השכירות.
  • מטרת השכירות.
  • שינויים בדירה.
  • אחזקה ובדק.
  • דמי שכירות כולל תשלומים והוצאות.
  • אי תחולת חוק הגנת הדייר.
  • התחייבות השוכר כולל הפרות וסעדים.
  • בטחונות.

דוגמאות נוספות לחוזים והסכמים שמשרדנו מעניק:

הסכמי סודיות ואי תחרות.
הסכם להקמת חברת השקעות.
הסכמים בתחום ההייטק.
הסכמי אספקה.
הסכם השקעה.
הסכמי יועצים בתחום הבנייה.
הסכם למתן שירותים.
הסכם בעלי מניות.
הסכמי שירות.
הסכם נאמנות.
הסכם מייסדים להקמת חברה.
הסכמים הקשורים לזכויות קניין רוחני.
הסכם להפצה בלעדית.
הסכם הלוואה.
הסכם שווק.
הסכם שותפים.
הסכם לביצוע עבודות בנייה.
הסכמי שיתוף במקרקעין.
הסכמי שירות.
הסכמי עבודה.
הסכמי ניהול.
הסכם בוררות.
הסכם יחסי ממון.
הסכמי אופציה.
הסכמי זיכיון.
הסכמי רישיון לשימוש בקניין רוחני וטכנולוגיה.
הסכמי OEM.

 

כתיבת חוזים היא עניין מורכב הדורש שימת לב לכל פרט ופרט. עו"ד עמית ארבל הינו מומחה לכתיבת חוזים מסוגים שונים בתחום המקרקעין, כך שנותר לכם לפנות למשרדו וליהנות משירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.