מכירת דירה במכרז

אם אתם עומדים לפני מכירת דירה, נכס או אפילו מגרש ודאי שהייתם רוצים למכור אותו ולקבל את התמורה הטובה ביותר.

אנחנו דואגים לפרסם את הנכס, ומעמידים עבורכם את הנכס למכירה בשיטת מכרז. ותוכלו להשיג את המחיר הטוב ביותר עבור הנכס שלכם. כל זאת תוך זמן קצר ומינימום התעסקות במכירה.

מכירת דירה במכרז מכירה בשיטת מכרז נקראת גם "מכירה באמצעות בא כח", זאת אומרת שעורך דין מנהל עבורכם את המכירה מהשלב הראשון של פרסום הנכס ועד השלב אחרון שזה בעצם מכירתו של הנכס.

 

בקצרה על תהליך מכירת דירה/נכס בשיטת מכרז

ראשית על מנת שיהיה אומדן למחיר הנכס מגיע שמאי מקרקעין ומפיק דו"ח מפורט הכולל הערכת שווי לדירה או נכס, אודות הנכס, וכו.'

אנו נדאג לפרסם את הנכס בכל המקומות הרלוונטים באמצעות מודעה שמזמינה קונים שמעוניינים להציע הצעות לנכס. לאחר מכן, יקבעו שני מועדים לסיור בנכס ובמסגרתם הקונים יקבלו תאריך אחרון להציע הצעות, בתוספת 10 אחוז מגובה ההצעה, ובתאריך שייקבע תהיה התמחרות בין הקונים. כמובן שההצעה לא מחייבת אתכם ואין מצדכם כל התחייבות.

 

למה כדאי כדאי למכור (או לקנות) בשיטה הזו?

  • פרסום וחשיפה – פרסום הנכס שלכם באמצעות מגוון מומחים בתחום הנדל"ן למגוון רחב של קונים פוטנציאליים, דבר שמאפשר למקסם את ערכו ושווי של הנכס.
  • הנוחות והזמן – שיטת זו תחסוך לכם זמן והצורך להתעסק במכירה בכך שעורך דין ידאג לטפל עבורכם בכל התהליך, החל מהשלב הראשוני של פרסום הדירה ועד מכירת הנכס- וקבלת התמורה הטובה ביותר.
  • חסכון כספי- מדובר בחסכון לא קטן,  כאשר עורך דין מנהל עבורכם את כל הליך מכירת הכנס החל מהפרסום ועד מכירת הנכס וכתיבת החוזה, תאפשר לכם לחסוך בעלויות כגון: עליות תיווך, פרסום וכו'..
  • הייעילות – לשני הצדדים ברור מהשלב הראשון מהם תנאי המכירה. ושני הצדדים יודעים מראש מהם תנאי העסקה ואין הפתעות.
  • לוח זמנים – יקבע לוח זמנים שבו שני הצדדים יודעים מתי תסתיים העסקה, זה יתרון גדול ומזרזת קונים פוטנציאליים לקבל החלטה בנוגע לנכס.
  • ללא דאגות – אם אין לכם כל ניסיון בתחום הנדל"ן, או שאתם נמצאים בחו"ל ומעוניינים במכירת הנכס זה פתרון שייתן לכם שקט נפשי  ע"י כך שעורך דין הוא זה שמנהל עבורכם את כל מה שקשור למכירת הנכס ותוכלו לסמוך עליו בלי לחשוש.

משרדנו עמית ארבל ושות'- משרד עורכי דין מקרקעין  יטפל עבורכם בכל שלבי המכירה החל פרסום הנכס שלכם ועד מכירתו של הנכס וקבלת התמורה הטובה ביותר עבור הנכס שלכם.

רוצים לקבל עוד פרטים אודות מכירה בשיטת מכרז? יש לכם שאלות נוספות? צרו איתנו קשר – 054-457-4443