אודות המשרד

משרד עורכי דין בניהולו של עו"ד עמית ארבל, הינו משרד דינאמי ועתיר ניסיון בתחום המקרקעין. עמית מביא איתו ניסיון של שנים רבות בתחום עסקאות המקרקעין, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

תחום המקרקעין ובעיקר רכישת דירות ומכירתן, ידוע כתחום מורכב הטומן בחובו צורך בידע רב לצד חשיבה יצירתית, כך שצוות המשרד פועל ללא לאות לטובת קידום האינטרסים של לקוחותיו וזאת לצד ליווי משפטי צמוד לאורך כל התהליך.

מבין שירותי המשרד תוכלו למצוא שירות אישי בהיקף נרחב בתחומי מקרקעין ונדל"ן, כמו – רכישת דירה חדשה, מכירת דירה, ייצוג משפטי בתחום תמ"א 38 ופינוי בינוי, ליווי וייצוג יזמים, עסקאות קומבינציה, כתיבת חוזים ועוד. השירותים כוללים עריכת חוזים מפורטים, ליווי מול הרשויות, חישובי מס רכישה וליווי צמוד לאורך כל הדרך עד לקבלת המפתחות.

אבני היסוד של משרדנו מתבססים על אמינות, שירות אישי ושמירה לאורך כל הדרך על האינטרסים של לקוחותינו. כלל פרמטרים אלה, מביאים את לקוחותינו לבחור בנו שוב ושוב וליהנות משירות אישי ומקצועי לאורך כל תהליך עסקת הנדל"ן.

משרדנו מציע עבורכם יחס אישי ומקצועי בעסקות מקרקעין. נשמח לייצג אתכם בתחומי התמחות המשרד ונעמוד לרשותכם ככל שיידרש לאורך כל הדרך.


עמית ארבל

לקוחות מספרים..

"משרד מקצועי , עמית אחד התותחים בתחומו, איש מדהים, מקצועי , אנושי, ממליץ בחום!"

קרא עוד!..

איתי .ג.
"עו"ד עמית ארבל הוא מקצועי מאוד. קיבלתי שירות אישי ונעים. מומלץ"

קרא עוד!..

אסתי .ר.

המשרד שלנו